BZT52C5V1 W8
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
BZT52C5V1 W8
JLCPCB Part #
C49023547
Package
SOD-123
Description
1 Independent 2uA 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 500mW 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS