85HF140-TD
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
85HF140-TD
JLCPCB Part #
C49338508
Package
DO-5(DO-203AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@267A 1.4kV 1.8kA 4.5mA 85A DO-5(DO-203AB) Diodes - General Purpose ROHS