70HFR60-TD
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
70HFR60-TD
JLCPCB Part #
C49338503
Package
DO-5(DO-203AB)
Description
-65℃~+180℃ 1.25kA 1.35V@220A 600V 70A 9mA DO-5(DO-203AB) Diodes - General Purpose ROHS