TDK10-05S15
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TDK10-05S15
JLCPCB Part #
C3033148
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 10W 15V 300kHz 4.5V~9V 670mA 80mVp-p 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS