TD6-12S05
MFR.Part #
TD6-12S05
JLCPCB Part #
C3033074
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2A 1.5kV 10.2mm 25.4mm 25.4mm 300kHz 5V 6W 83% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS