YFF21AC1H222MT0Y0N
MFR.Part #
YFF21AC1H222MT0Y0N
JLCPCB Part #
C2650914
Package
SMD-4P,1.2x2mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2nF 400mA 50V ±20% SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS