YFF15SC1H220MT000N
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
YFF15SC1H220MT000N
JLCPCB Part #
C2661338
Package
SMD-4P,0.5x1mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 22pF 300mΩ 50V ±20% SMD-4P,0.5x1mm Feed Through Capacitors ROHS