VLS6045EX-1R0N-CA
MFR.Part #
VLS6045EX-1R0N-CA
JLCPCB Part #
C7386709
Package
SMD,6x6mm
Description
12A 15.6mΩ 1uH 6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS