VLS5045EX-6R8M-H
MFR.Part #
VLS5045EX-6R8M-H
JLCPCB Part #
C3224817
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.9A 3.6A 59.8mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS