VLS5045EX-1R5N-H
MFR.Part #
VLS5045EX-1R5N-H
JLCPCB Part #
C3221887
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.5uH 22.1mΩ 5A 7.4A AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS