VLS5045EX-1R0N-CA
MFR.Part #
VLS5045EX-1R0N-CA
JLCPCB Part #
C7112583
Package
SMD,5x5mm
Description
19.5mΩ 1uH 5.1A 8.9A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS