VLS4020CX-680M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-680M-H
JLCPCB Part #
C6024465
Package
1616
Description
1.36Ω 590mA 650mA 68uH AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS