VLS4015CX-680M-H
MFR.Part #
VLS4015CX-680M-H
JLCPCB Part #
C3221132
Package
SMD,4x4mm
Description
1.72Ω 540mA 570mA 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS