VLS3015CX-150M-1
MFR.Part #
VLS3015CX-150M-1
JLCPCB Part #
C3223740
Package
SMD,3x3mm
Description
1.11A 15uH 382mΩ 720mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS