VLS252010HBU-4R7M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS252010HBU-4R7M
JLCPCB Part #
C413592
Package
1008
Description
1.01A 1.55A 274mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS