VLF3012AT-220MR33
MFR.Part #
VLF3012AT-220MR33
JLCPCB Part #
C92049
Package
SMD,2.8x2.6mm
Description
22uH 330mA 760mΩ ±20% SMD,2.8x2.6mm Power Inductors ROHS