VLF3012AT-100MR49
MFR.Part #
VLF3012AT-100MR49
JLCPCB Part #
C87579
Package
SMD,2.8x2.6mm
Description
10uH 410mΩ 490mA ±20% SMD,2.8x2.6mm Power Inductors ROHS