VLCF5028T-100M1R0-2
MFR.Part #
VLCF5028T-100M1R0-2
JLCPCB Part #
C114792
Package
SMD,5x5mm
Description
1.05A 1.05A 10uH 83mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS