VLCF4028T-1R2N2R7-2
MFR.Part #
VLCF4028T-1R2N2R7-2
JLCPCB Part #
C694595
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 2.71A 2.71A 27mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS