VLCF4020T-3R3N1R5
MFR.Part #
VLCF4020T-3R3N1R5
JLCPCB Part #
C307830
Package
SMD,4x4mm
Description
1.52A 1.52A 3.3uH 78mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS