TFM201610GHM-1R5MTAA
MFR.Part #
TFM201610GHM-1R5MTAA
JLCPCB Part #
C433056
Package
0806
Description
1.5uH 110mΩ 2.7A 2A ±20% 0806 Power Inductors ROHS