TFM201610ALVA2R2MTAA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TFM201610ALVA2R2MTAA
JLCPCB Part #
C3911153
Package
0806
Description
152mΩ 2.2uH 2A AEC-Q200 ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS