TCM0403S-350-2P
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TCM0403S-350-2P
JLCPCB Part #
C3211619
Package
SMD-4P,0.3x0.6mm
Description
-25℃~+85℃ 2 35Ω@100MHz 50mA 5V SMD-4P,0.3x0.6mm Common Mode Filters ROHS