SPM7054VC-101M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM7054VC-101M-D
JLCPCB Part #
C3223850
Package
SMD,7.5x7mm
Description
1.8A 100uH 2.6A 334mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.5x7mm Power Inductors ROHS