SPM6530T-4R7M-HZR
MFR.Part #
SPM6530T-4R7M-HZR
JLCPCB Part #
C2991837
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
4.7uH 48.4mΩ 4A 6.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS