SPM6530T-1R0M-HZ
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM6530T-1R0M-HZ
JLCPCB Part #
C404813
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
13.2A 1uH 7.1mΩ 9.9A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS