SPM5015T-1R5M-LR
MFR.Part #
SPM5015T-1R5M-LR
JLCPCB Part #
C2046782
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
1.5uH 33.5mΩ 5.2A 6A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS