SPM4020T-1R0M-LR
MFR.Part #
SPM4020T-1R0M-LR
JLCPCB Part #
C434834
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1uH 25.5mΩ 5.6A 9A ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS