SPM4010T-1R5M-LR
MFR.Part #
SPM4010T-1R5M-LR
JLCPCB Part #
C2046345
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.5uH 3.4A 4A 64mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS