SPM3020T-3R3M-LR
MFR.Part #
SPM3020T-3R3M-LR
JLCPCB Part #
C3223383
Package
SMD,3.2x3mm
Description
121mΩ 2.2A 3.3uH 3.5A ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS