SPM3015T-1R5M-LR
MFR.Part #
SPM3015T-1R5M-LR
JLCPCB Part #
C3222432
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.5uH 3.3A 4.5A 62.4mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS