SPM3012T-1R0M-LR
MFR.Part #
SPM3012T-1R0M-LR
JLCPCB Part #
C501975
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1uH 3.4A 54mΩ 5A ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS