SPM10065VT-4R7M-D
MFR.Part #
SPM10065VT-4R7M-D
JLCPCB Part #
C501976
Package
SMD,10.5x10mm
Description
10.4mΩ 10.7A 19.3A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.5x10mm Power Inductors ROHS