SPM10065VT-1R0M-D
MFR.Part #
SPM10065VT-1R0M-D
JLCPCB Part #
C2047215
Package
SMD,10.5x10mm
Description
1uH 2.4mΩ 22.9A 27.4A AEC-Q200 ±20% SMD,10.5x10mm Power Inductors ROHS