SPM10040T-100M-HZ
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM10040T-100M-HZ
JLCPCB Part #
C375968
Package
SMD,10.7x10mm
Description
10uH 26.7mΩ 4.8A AEC-Q200 ±20% SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS