SLF7045T-3R3M2R2-H
MFR.Part #
SLF7045T-3R3M2R2-H
JLCPCB Part #
C307799
Package
SMD,7x7mm
Description
2.2A 2.3A 28mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS