SLF7030T-470MR57-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF7030T-470MR57-PF
JLCPCB Part #
C6228861
Package
SMD,7x7mm
Description
240mΩ 47uH 570mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS