SGNE06C080MT150N25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SGNE06C080MT150N25
JLCPCB Part #
C3260891
Package
0201
Description
15pF@1MHz 4.3V 8V 0201 Varistors ROHS