PLEA67BBA1R0M-1PT00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
PLEA67BBA1R0M-1PT00
JLCPCB Part #
C5845699
Package
0402
Description
1A 1uH 265mΩ 800mA Thin-Film Inductor ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS