NTCG104BH472HT1
MFR.Part #
NTCG104BH472HT1
JLCPCB Part #
C531301
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 1mW/℃ 1mm 4.7kΩ 4067K 4092K 4100K 4110K 460uA ±3% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS