MPZ2012S601ATD25
MFR.Part #
MPZ2012S601ATD25
JLCPCB Part #
C81034
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 2A 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS