MPZ2012S221ATD25
MFR.Part #
MPZ2012S221ATD25
JLCPCB Part #
C307778
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS