MPZ1608Y101BTD25
MFR.Part #
MPZ1608Y101BTD25
JLCPCB Part #
C404680
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 2A 40mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS