MPZ1608S600ATDH5
MFR.Part #
MPZ1608S600ATDH5
JLCPCB Part #
C307775
Description
-55℃~+125℃ 1 20mΩ 3.5A 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS