MPZ1608B471ATD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1608B471ATD25
JLCPCB Part #
C404672
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 1A 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS