MPZ1005S331ETD25
MFR.Part #
MPZ1005S331ETD25
JLCPCB Part #
C445756
Description
-55℃~+125℃ 1 280mΩ 330Ω@100MHz 700mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS