MPZ1005A331ETD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1005A331ETD25
JLCPCB Part #
C2661744
Package
0402
Description
1 300mΩ 330Ω@100MHz 600mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS