MMZ2012Y300BTD25
MFR.Part #
MMZ2012Y300BTD25
JLCPCB Part #
C501999
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 30Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS