MMZ2012Y202BT000
MFR.Part #
MMZ2012Y202BT000
JLCPCB Part #
C76811
Description
-55℃~+125℃ 1 2kΩ@100MHz 400mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS