MMZ2012S102ATD25
MFR.Part #
MMZ2012S102ATD25
JLCPCB Part #
C502000
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 350mΩ 500mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS